Yapay zeka, günümüzde popülerliği hızla artan, buna bağlı olarak insan kaynağı yaratmaya yönelik eğitim programlarının da katlanarak çoğaldığı bir alan.
BootCamp-İzmir, bu alandaki birçok eğitim programından, başlangıç seviyesinde uygulamalı eğitimi hedeflemesi ile ayrılmaktadır. BootCamp-İzmir olarak düzenlediğimiz Python ile Uygulamalı Yapay Zeka Eğitimimizin ilkini 2-5 Eylül 2019 tarihleri arasında İzmir Demokrasi Üniversitesi‘nde düzenledik. İlk eğitimimizde katılımcılarımızdan aldığımız geri beslemeler ile eğitimimizin ikincisini Kasım-Aralık 2019 döneminde düzenliyoruz. Bu sefer haftasonu olması planlanan eğitimimiz 4 ana eğitim modülünden oluşuyor. Bunlar;

Her eğitim modülüne dair içeriğe ilgili linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğitimimizin istediğiniz modülüne ya da tüm modüllerine katılabilirsiniz. Her eğitim modülünün ücreti KDV dahil 250 TL‘dir. Dört eğitim modülünün birlikte alınması durumunda %20 indirim yapılarak toplam ücret KDV dahil 800 TL olarak uygulanacaktır.

Eğitimlerimiz İzmir Demokrasi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından organize edilmektedir. Bu nedenle ön kayıt sonrasında ücret yatırma ve faturalandırma işlemleri İzmir Demokrasi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi üzerinden yapılacaktır. Gerekli yönlendirmeler ön kayıt aşamasında verdiğiniz mail adreslerine gönderilecektir.

Tüm soru ve görüşlerinizi bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim kanallarından ulaştırabilirsiniz.